|
USPEHI
Državno prvenstvo za mlajše mladince 1995 |
1. mesto |
Jure Grubačevič |
Nilus |
Celje |
POKAL Slovenije nladinci 1995 |
1. mesto |
Jure Grubačevič |
Nilus |
Maribor |
Državno prvenstvo za mlajše mladince 1996 |
2. mesto |
Jure Grubačevič |
Nilus |
Velenje |
Državno prvenstvo za mlade konje 1998 (petletniki) |
5. mesto |
Jure Grubačevič |
Flying Neron |
Prestranek |
Državno prvenstvo za mlade konje 1999 (štiriletniki) |
4. mesto |
Jure Grubačevič |
Jafa |
Gotovlje |
Državno prvenstvo za mlade konje 2000 (petletniki) |
2. mesto (A2) |
Jure Grubačevič |
Jafa |
Gotovlje |
Državno prvenstvo za mlade konje 2000 (sedemletniki) |
6. mesto ( Ma ) |
Jure Grubačevič |
La Bamba |
Gotovlje |
Zimski pokal kat . L 2001 |
2. mesto |
Jure Grubačevič |
La Bamba |
Prestranek |
Državno prvenstvo za člane 2002 |
2. mesto |
Jure Grubačevič |
La Bamba |
Maribor -DRŽ. PRVENSTVO |
Mednarodna tekmovanja |
9. mesto |
Jure Grubačevič |
Nilus |
Tamaji , Madžarska, 1995 |
9. mesto |
Jure Grubačevič |
Gran Paradiso |
Zaprešiči , Hrvaška, 1999 |
2. mesto |
Jure Grubačevič |
La Bamba |
Zaprešiči , Hrvaška,
GRAND PRIX 2002 |
8. mesto |
Jure Grubačevič |
Jafa |
Zaprešiči , Hrvaška, 2002 |
5. mesto |
Jure Grubačevič |
La Bamba |
Nemčija, 2002 |
Ostala tekmovanja Jureta Grubačeviča
1. mesto |
Nilus |
Krumperk, 1995 |
4. mesto |
Nilus |
Celje, 1995 |
1. mesto |
Nilus |
Velenje, 1995 |
5. mesto |
Nilus |
Velenje, 1995 |
|
|
|
4. mesto |
Nilus |
Vrbljenje pri Ljubljani, 1996 |
3. mesto |
Nilus |
Škofja vas, 1996 |
3. mesto |
Nilus |
Velenje, 1996 |
3. mesto |
Nilus |
Velenje, 1996 |
|
|
|
4. mesto |
Flying Neron |
Lipica, 1998 |
1. mesto |
Flying Neron |
Lipica, 1998 |
4. mesto |
Gran Paradiso |
Lipica, 1998 |
|
|
|
1. mesto |
Gran Paradiso |
Prestranek, 1999 |
3. mesto |
Frank |
Prestranek, 1999 |
3. mesto |
Frank |
Prestranek, 1999 |
6. mesto |
Frank |
Okroglica pri Novi Gorici, 1999 |
|
|
|
5. mesto |
Frank |
|
4. mesto |
Flying Neron |
Krumperk, 1999 |
1. mesto |
Gran Paradiso |
Veniše, 1999 |
1. mesto |
Flying Neron |
Veniše, 1999 |
1. mesto |
Flying Neron |
Prestranek, 1999 |
1. mesto |
Flying Neron |
Volčji Potok, 1999 |
3. mesto |
Nilus |
Visoko, 1999 |
A2 |
|
|
1. mesto |
Jafa |
Velenje, 2000 |
1. mesto |
Jafa |
Mandrija, 2000 |
5. mesto |
Jafa |
Celje, 2000 |
1. mesto |
Jafa |
Gotovlje, 2000 |
4. mesto |
Jafa |
Novo mesto, 2000 |
2. mesto |
La Bamba |
Velenje, 2000 |
2. mesto |
La Bamba |
Celje, 2000 |
1. mesto |
La Bamba |
Novo mesto, 2000 |
1. mesto |
La Bamba |
Grad Prestranek, 2000 |
3. mesto |
La Bamba |
Grad Prestranek, 2000 |
8. mesto |
Siker |
Novo mesto, 2000 |
5. mesto |
Fida |
Novo mesto, 2002 |
1. mesto |
Jafa |
Novo mesto, 2002 |
1. mesto |
Jafa |
Mandrija, 2002 |
1. mesto |
Jafa |
Slovenj Gradec, 2002 |
|
|
|
L |
|
|
9. mesto |
La Bamba |
Mandrija, 2000 |
6. mesto |
La Bamba |
Velenje, 2000 |
7. mesto |
La Bamba |
Gotovlje, 2000 |
3. mesto |
La Bamba |
Grad Prestranek, 2000 |
11. mesto |
La Bamba |
Grad Prestranek, 2000 |
9. mesto |
Tradice |
Grad Prestranek, 2000 |
4. mesto |
Frank |
Grad Rakičan MS, 2000 |
5. mesto |
Frank |
Krumperk, 2000 |
12. mesto |
Frank |
Grad Prestranek, 2000 |
|
|
|
Ma |
|
|
7. mesto |
Frank |
Grad Rakičan MS, 2000 |
7. mesto |
Frank |
Grad Prestranek, 2000 |
8. mesto |
Frank |
Grad Prestranek, 2002 |
8. mesto |
La Bamba |
Novo mesto, 2002 |
3. mesto |
La Bamba |
Novo mesto, 2002 |
3. mesto |
La Bamba |
Mandrija, 2002 |
6. mesto |
La Bamba |
Grad Prestranek, 2002 |
9. mesto |
La Bamba |
Grad Prestranek, 2002 |
8. mesto |
La Bamba |
Velenje, 2002 |
11. mesto |
La Bamba |
Novo mesto, 2002 |
|
|
|
A2 |
|
|
2. mesto |
Funtime (Mithraeum) |
Arboretum Volčji Potok, 2004 |
|
| |